Lightning Layout (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Summary
cs: Souhrn

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce
