Lightning Layout (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Summary
hr: Sažetak

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici
