Lightning Layout (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Banner
lv: Baneris
