Lightning Layout (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Off
sv: Av

en: Location
sv: Plats

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: View larger map
sv: Visa större karta

en: Banner block
sv: Reklamblock
