Lightning Layout (8.x-2.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது
