Lightning Layout (8.x-2.11) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Location
bn: অবস্থান
