Lightning Layout (8.x-2.11) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Link
sq: Lidhje

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
