Lightning Layout (8.x-2.12) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Link
gu: કડી

en: Location
gu: સ્થાન
