Lightning Layout (8.x-2.12) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: On
hi: चालू

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Summary
hi: सारांश

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Off
hi: बंद

en: Location
hi: स्थान

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Banner block
hi: बैनर ब्लॉक
