Lightning Layout (8.x-2.13) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Summary
he: תקציר

en: Layout
he: פריסה

en: Off
he: כבוי

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Banner
he: באנר

en: Meta tags
he: מטה-דאטה
