Lightning Layout (8.x-2.14) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: On
ro: Pornit

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Summary
ro: Sumar

en: Layout
ro: Prezentare

en: Off
ro: Oprit

en: Location
ro: Locația

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Landing page
ro: Pagină destinație
