Lightning Layout (8.x-2.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Layout
mr: मांडणी

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Google Map
mr: गूगल नकाशा
