Lightning Layout (8.x-2.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα
