Lightning Layout (8.x-2.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Summary
ps: لنډیز
