Lightning Layout (8.x-2.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Landing page
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས།
