Lightning Layout (8.x-2.5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
