Lightning Layout (8.x-2.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Location
mn: Байрлал
