Lightning Layout (8.x-2.5) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Summary
oc: Resumit

en: Layout
oc: Afichatge

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Banner
oc: Bandièra

en: Landing page
oc: Pagina de destinacion

en: Meta tags
oc: Balisas meta
