Lightning Layout (8.x-2.6) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Banner
be: Банэр
