Lightning Layout (8.x-2.6) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Layout
nl: Lay-out

en: Off
nl: Uit

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Banner block
nl: Banner-blok
