Lightning Layout (8.x-2.8) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Banner
eo: Rubando
