Lightning Layout (8.x-2.8) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: On
id: Pada

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Summary
id: Ringkasan

en: Layout
id: Tata letak

en: Off
id: Matikan

en: Location
id: Lokasi

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Banner block
id: Blok banner
