Lightning Layout (8.x-2.9) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Summary
ast: Resume

en: Location
ast: Llugar
