Lightning Layout (8.x-2.9) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Landing page
fi: Laskeutumissivu

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Banner block
fi: Bannerilohko
