Lightning Media (5.1.0) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Preview
ar: معاينة

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Upload
ar: رفع

en: Continue
ar: متابعة

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: File Upload
ar: تحميل الملف

en: Diff
ar: الفروقات (Diff)

en: Document
ar: وثيقة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Select
ar: إختيار

en: Audio file
ar: ملف الصوت

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Video file
ar: ملف الفيديو

en: Submit button text
ar: نص زر الإرسال

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Video URL
ar: رابط الفيديو (URL)

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Media Image
ar: صورة الوسائط
