Lightning Media (5.1.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Continue
et: Jätka

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Document
et: Dokument

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Audio file
et: Helifail

en: Offset
et: Nihe

en: Bundle
et: kogum

en: Video file
et: Video fail

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
