Lightning Media (5.1.0) - en to ja translation catalogue (47 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: File
ja: ファイル

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Preview
ja: プレビュー

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Keywords
ja: キーワード

en: Upload
ja: アップロード

en: Continue
ja: 継続

en: Embedded
ja: 埋め込み

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Media
ja: メディア

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: File Upload
ja: ファイルアップロード

en: Diff
ja: 差分

en: Document
ja: ドキュメント

en: Apply
ja: 適用

en: Select
ja: 選択

en: Audio file
ja: オーディオファイル

en: Offset
ja: オフセット

en: Image Browser
ja: 画像ブラウザー

en: Bundle
ja: バンドル

en: Tweet
ja: ツイート

en: Video file
ja: 動画ファイル

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Library
ja: ライブラリー

en: Media browser
ja: メディアブラウザー

en: Video URL
ja: 動画URL

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Media Image
ja: メディア画像

en: Lightning
ja: ライトニング

en: Instagram post
ja: インスタグラムの投稿

en: Entity browser
ja: エンティティブラウザー

en: Remote video
ja: 外部の動画

en: Media type ID
ja: メディアタイプIDの

en: Add @type via URL
ja: URLから@typeを追加
