Lightning Media (5.1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Bundle
lt: Paketas

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Library
lt: Biblioteka

en: Allowed media types
lt: Leidžiami media tipai
