Lightning Media (5.1.0) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: File
ms: Fail

en: Reset
ms: Set semula

en: Image
ms: Imej

en: Preview
ms: Pratonton

en: Update
ms: Kemas kini

en: Add
ms: Tambah

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Upload
ms: Muat naik

en: Continue
ms: Teruskan

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
