Lightning Media (5.1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Image
si: රූපය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
