Lightning Media (5.1.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Continue
ta: தொடர்க

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
