Lightning Media (5.1.0) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Upload
uk: Викласти

en: Continue
uk: Продовжити

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: Diff
uk: Різниця

en: Document
uk: Документ

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Offset
uk: Зміщення

en: Embed Code
uk: Приклад коду

en: Image Browser
uk: Оглядач зображень

en: Bundle
uk: Пакет

en: Python
uk: Пітон

en: Tweet
uk: Твіт

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Library
uk: Бібліотека

en: Allowed media types
uk: Дозволені типи медіа

en: Media browser
uk: Медіа-оглядач

en: Video URL
uk: URL відео

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Image browser
uk: Оглядач зображень

en: Instagram posts.
uk: Дописи в Instagram.

en: Media Image
uk: Медіа-зображення

en: Instagram post
uk: Допис в Instagram

en: Entity browser
uk: Оглядач сутностей

en: Remote video
uk: Віддалене відео

en: Media type ID
uk: ID типу медіа

en: Add @type via URL
uk: Додати @type через URL
