Lightning Media (8.x-3.10) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Continue
ml: തുടരുക
