Lightning Media (8.x-3.5) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: File
bn: ফাইল

en: Image
bn: ছবি

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Update
bn: আপডেট

en: Upload
bn: আপলোড

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Media
bn: মাধ্যম
