Lightning Media (8.x-4.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: File
jv: Berkas

en: default
jv: gawan

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Upload
jv: Unggah

en: Continue
jv: Lanjutna
