Lightning Media (8.x-4.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Continue
km: បន្ត

en: Media
km: មេឌៀ
