Lightning Media (8.x-4.2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: File
is: Skrá

en: Reset
is: Endursetja

en: default
is: sjálfgefið

en: Image
is: Mynd

en: Preview
is: Forskoða

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Continue
is: Halda áfram

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Add media
is: Bæta við margmiðlunarefni

en: Media Image
is: Margmiðlunarmynd

en: Media type ID
is: Auðkenni (e. ID) margmiðlunartegundar
