Lightning Media (8.x-4.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: File
th: ไฟล์

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Media
th: สื่อ

en: Select
th: เลือก

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
