Lightning Media (8.x-4.4) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: default
nn: standard

en: Image
nn: Bilete

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Update
nn: Oppdater

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Upload
nn: Last opp

en: Continue
nn: Hald fram

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek
