Lightning Media (8.x-4.5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
