Lightning Media (8.x-4.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
