Lightning Media (8.x-4.5) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: default
sv: förvald

en: Image
sv: Bild

en: Add
sv: Lägg till

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Document
sv: Dokument

en: Apply
sv: Applicera

en: Select
sv: Välj

en: Audio file
sv: Ljudfil

en: Offset
sv: Kompensera

en: Image Browser
sv: Bildläsare

en: Video file
sv: Videofil

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Library
sv: Bibliotek

en: Video URL
sv: URL för video

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity browser
sv: Objektläsare

en: Remote video
sv: Extern video
