Lightning Media (8.x-4.6) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: default
ast: predefiníu

en: Image
ast: Imaxe

en: Preview
ast: Entever

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Upload
ast: Xubir

en: Continue
ast: Siguir
