Lightning Media (8.x-4.6) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Image
gl: Imaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Upload
gl: Subir

en: Continue
gl: Continuar

en: Embedded
gl: Incrustado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Offset
gl: Desprazamento

en: and
gl: e

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: Bundle
gl: Paquete

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Allowed media types
gl: Formatos multimedia permitidos

en: Add media
gl: Engadir media
