Lightning Media (8.x-4.6) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: Image
lv: Attēls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: Document
lv: Dokuments

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Offset
lv: Atkāpe

en: and
lv: un

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Video file
lv: Video fails

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Instagram posts.
lv: Instagram ieraksti.

en: Add @type via URL
lv: Pievienot @type izmantojot URL
