Lightning Media (8.x-4.6) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: File
ps: دوتنه

en: default
ps: تلواله

en: Image
ps: انځور

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Continue
ps: دوام

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: and
ps: او

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
