Lightning Workflow (4.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: remove
nn: fjern

en: 1 minute | @count minutes
nn[0]: 1 minutt
nn[1]: @count minutt

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: cancel
nn: avbryt
