Lightning Workflow (4.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: remove
ro: elimină

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: un minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: or
ro: sau

en: cancel
ro: revocare

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: o secundă
ro[1]: @count secunde
ro[2]: @count de secunde

en: Content moderation
ro: Moderare conținut
