Lightning Workflow (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio
