Lightning Workflow (8.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Scheduler
nl: Planner

en: Content moderation
nl: Inhoudmoderatie

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Moderation history
nl: Moderatiehistorie

en: Asc
nl: Oplopend

en: Moderation History
nl: Moderatiehistorie
